Login

Bruger  stoevringmc@gmail.com

Password  patteguf

Login

Bruger  stoevringmc@gmail.com

Password  patteguf

Medlems og referat siden er tilgængelig i
Googledrev grundet at vi har haft hacker på siden

Dropbox er droppet, login funktionen virker ikke mere..
er der bemærkninger til siden Kontakt venligst på mail = jornbang@yahoo.dk

eller mobil 40 13 16 18

Klubliste Støvring MC


Knud Hjorth

Hoppevænget 15, Ferslev, 9230 Svenstrup

Tlf.: 60507766

Indmeldt: 24/5-80 – Født: 6/3-60

Mail: knud.hjorth@gmail.com


Kristian Otte Nielsen

Slugten 4, 9530 Støvring

Tlf.: 98373931 – 20852513

Indmeldt: 24/5-80 – Født: 22/10-60

Mail: kngotte@gmail.com


Jan Lange Poulsen

Hjordalsvej 43, 9530 Støvring

Tlf.: 98372574 – 21686263

Indmeldt: 24/5-80 – Født: 25/6-58

Mail: hd.jan@hotmail.com


Peter Plys Nielsen

Hovhedevej 19, 9530 Støvring

Indmeldt: 24/5-80 – Født: 12/10-59

Tlf.:  20782739

Mail: pnielsen@hotmail.dk


Torben Krogh

Viborgvej 39, 9530 Støvring

Indmeldt: 1/3-81 – Født: 8/10-62

Tlf.: 20943948

Mail: krogh39@gmail.com


Erik Beck

Skovbakken 17, 9530 Støvring

Indmeldt: 5/5-84 – Født: 6/12-62

Tlf.: 98373981 – 26524635

Mail: beckerik17@gmail.com


Finn Frø Jensen

Nordøstvej 12, Ferslev, 9230 Svenstrup

Indmeldt: 12/1-90 – Født: 20/5-64

Tlf.: 20902620

Mail: fj@bentax.dk


Søren Krogh

Vestre Alle 65, 9530 Støvring

Tlf.: 98374340 - 26704340

Indmeldt: 29/8-90 –Født: 19/7-69

Mail: kroghs@live.dk


Søren M. Jensen

Hulvejen 168, 9530 Støvring

Tlf.: 98371601 - 22347712

Indmeldt: 1/6-94 – Født: 12/9-70

Mail: tomrersoren@gmail.com


Morten Hansen

Jernbanegade 24a, 9530 Støvring

Indmeldt: 1/3-00 – Født: 30/7-70

Tlf.: 22659563

Mail: moh@nskas.dk


Per Hovesen

Porsborgvej 43, 9530 Støvring

Tlf.: 40375589

Indmeldt: 1/4-00 – Født: 20/5-70

Mail: hovesen@mail.dk


Ole Trompet Nielsen

Viborgvej 19, 9530 Støvring

Tlf.: 20775761

Indmeldt: 1/4-00 – Født: 13/1-75

Mail: ole_nielsen@75@hotmail.com


Roald Lauersen

Højdedraget 168 , 9530 Støvring

Tlf.: 23809985

Indmeldt: 1/4-00 – Født: 2/9-75

Mail: rla@carsoe.dk


Ernst Outzen

Ledvogtervej 140, 9530 Støvring

Indmeldt: 1/6-01 – Født: 20/9-67

Tlf.: 29983333

Mail: eoutzen@mail.dk


Jesper M. Jensen

Hobrovej 44, 9530 Støvring

Indmeldt: 1/6-01 – Født: 25/6-73

Tlf.: 20224776

Mail: jespermjensen@mail.dk


Ulf Jæger

Godthåbsvej 42, 930 Svenstrup

Indmeldt: 1/5-02 – Født: 19/12-65

Tlf.: 98380818 – 40380818

Mail: jager@gvdnet.dk


Tony Pedersen

Hjedsbækvej 309, 9541 Suldrup

Indmeldt: 1/10-02 – Født:1/6-78

Tlf: 40823733

Mail: tobbygold@hotmail.com


Jan Rytter

Grangårdsvej 48, 9530 Støvring

Indmeldt: 1/11-02 – Født: 17/10-69

Tlf.: 98373975 – 20627391

Mail: jan@stoevring-varme.dk


Ove Sørensen

Solskrænten 24, Godthåb, 9230 Svenstrup

Indmeldt: 1/10-05 – Født: 31/1-67

Tlf.: 98382831 – 20650981

Mail: ovesrensen@gmail.com


Henrik Fanøe

Hermesparken 8, 9530 Støvring

Tlf.: 42741760

Indmeldt: 1/11-05 – Født 16/9-61

Mail: henrikfanoe@hotmail.com


Thomas Gatten

Erstedvej 30, 9520 Skørping

Tlf.: 20639256

Indmeldt: 1/4-06 – Født: 19/6-71

Mail: tgatten@gmail.com


Nils Fanøe

Bæveren 3, 9530 Støvring

Tlf.: 22316480

Indmeldt: 1/3-08 – Født: 28/12-86

Mail: nilsfanoe@hotmail.com


Arne Thorhauge

Bymarken 27, Sørup, 9530 Støvring

Tlf.: 40274242

Indmeldt: 1/10-08 – Født: 2/7-66

Mail: arne@arnethorhauge.dk


Lasse Sejrup

Vestre Alle 4, 9530 Støvring

Tlf.: 22115511

Indmeldt: 1/3-09 – Født: 6/10-80

Mail: lasseronen@hotmail.com



Per Karmark

Mastruplundvej 14, 9530 Støvring

Tlf.: 40300089 – 98372218

Indmeldt: 1/11-10 – Født 10/3-61

Mail: pkarmark@stophug.dk


Søren Buus

Højdedraget 34, 9530 Støvring

Tlf.: 40625630

Indmeldt: 1/1-13 - Født: 11/7-62

Mail: soren@johansen-bernhard.dk


Jørn Bang

Vestrealle 59 9530 Støvring

Tlf 40131618

Indmeldt 4/4-2014 – Født: 05/02-21

Mail: jornbang@yahoo.dk


Mikkel Thorhauge

Bymarken 27 Sørup 9530 Støvring

Tlf.40 16 10 30

Indmeldt 11/4 - 2015 - Født  10/6-1993

Mail: mikkel@mthorhauge.dk